Sudjeluj i osvoji NOVČANU NAGRADU! Poziv na sudjelovanje u radionici izrade poslovnih planova za učenike srednjih škola

Pozivaju se učenici srednjih škola da se prijave na radionice izrade poslovnih planova u organizaciji Odjela za ekonomiju Sveučilišta u Zadru i tvrtke Digital park koja se bavi digitalnim vanjskim oglašavanjem. Radionice će se održati 05. travnja 2024. na Odjelu za ekonomiju, Splitska ulica 1.

Poduzetnički način razmišljanja kojeg karakterizira inovativnost, kreativnost i sposobnost prepoznavanja prilika u okolini sve je važniji u suvremenom poslovnom svijetu. Stjecanje poduzetničkih vještina i usvajanje poduzetničkog načina razmišljanja postaju ključni faktori za osobni i profesionalni uspjeh.

Važnost stjecanja poduzetničkog načina razmišljanja i vještina nije ograničena samo na one koji planiraju pokrenuti vlastiti posao. Ove kompetencije su dragocjene u svakom aspektu života, od akademskog i profesionalnog razvoja do osobnog ostvarenja. U suštini, poduzetnički način razmišljanja omogućuje ljudima da budu proaktivni, samostalni i uspješni u bilo kojem području djelovanja.

Kako bismo potaknuli razvoj poduzetničkog načina razmišljanja i stjecanje poduzetničkih vještina, Odjel za ekonomiju Sveučilišta u Zadru u suradnji s tvrtkom Digital park iz Zadra koja se bavi digitalnim vanjskim oglašavanjem organizira radionice izrade poslovnih planova za sve srednjoškolce. Naše radionice su besplatne a nude praktične savjete i alate potrebne za izradu poslovnih planova čime se stječu poduzetničke kompetencije planiranja te promiče inovativnost, kreativnost i poduzetnički duh.

Pozivamo sve zainteresirane srednjoškolce da se pridruže našim radionicama izrade poslovnih planova. Svi sudionici dobiti će digitalne potvrde o sudjelovanju. Nakon edukacijskog dijela polaznici će imati priliku testirati svoja stečena znanja. Za one koji budu najbolji tvrtka Digital park dodijeliti će nagrade u iznosu od 300,00 eura (3 nagrade po 300 eura).

Učenici se na radionice prijavljuju putem web stranice Odjela za ekonomiju: www.unizd.hr/ekonomija na kojoj se nalazi link za prijavu.