Raspored nastave za zimski semestar akademske godine 2024./2025.

Raspored nastave i termini konzultacija za zimski semestar akademske godine 2024./2025. objavljeni su na web stranicama Odjela za ekonomiju.

Konzultacije za vrijeme ispitnih rokova održavaju se po dogovoru s nastavnikom uz prethodnu najavu mailom.

Nastava u zimskom semestru akademske godine 2024./2025. počinje 02. listopada 2024. godine.

Prema kalendaru nastavnih aktivnosti, nastava za studente prve godine diplomskih studija počinje 07. listopada 2024. godine.

Nastava za izborne kolegije počinje u drugom tjednu nastave.

O terminu prijema studenata prve godine prijediplomskog studija bit ćete naknadno obavješteni.

Napomena: Ako web stranici pristupate s računala, raspored nastave nalazi se s desne strane naslovne stranice. Ako web stranici pristupate s mobilnih uređaja, raspored nastave nalazi se na dnu naslovne stranice.