Pozivamo vas da se pridružite JobIT 2024 - Danu karijera u IT-ju!

Dragi studenti,

želite li istražiti mogućnosti karijere u informacijskim tehnologijama?

JobIT će se održati 9. svibnja 2024. u 13:00 h na Novom kampusu Sveučilišta u Zadru.

Organizira ga Stručni prijediplomski studij Informacijske tehnologije i pružit će vam priliku za povezivanje s lokalnom obrazovnom i poslovnom zajednicom, kao i s drugim sudionicima iz područja informacijskih tehnologija. Očekuje vas niz zanimljivih predavanja, ali i prilika da iz prve ruke dobijete informacije na štandovima IT tvrtki u prizemlju. JobIT je izvrstan način za umrežavanje i upoznavanje s potencijalnim poslodavcima iz IT sektora, ali nije namijenjen samo studentima tehničkih fakulteta - pozivamo sve zainteresirane studente s ne-tehnoloških studija, srednjoškolce, njihove nastavnike te sve znatiželjne sugrađane koji žele saznati više o aktualnim tehnološkim izazovima i trendovima.

Ne propustite priliku biti dio ovog inspirativnog događaja! Više informacija potražite na https://jobit.unizd.hr/