Poziv na Vodič po Zadru za nove studente! 🌍🎓

Dragi studenti,

Ako ste novi u Zadru i želite bolje upoznati grad, Studentski centar Sveučilišta u Zadru i Udruga CINAZ pripremili su za vas Vodič po Zadru! Ova aktivnost je idealna prilika da otkrijete kulturnu i povijesnu baštinu Zadra te dobijete korisne savjete za lakše snalaženje u gradu.

📅 Datum: srijeda, 16. listopada 2024.
🕓 Vrijeme: 16:30h (trajanje: 2 sata)
📍 Mjesto okupljanja: Gradska vrata - Kopnena vrata

Vodič je posebno namijenjen studentima koji dolaze iz drugih dijelova Hrvatske ili inozemstva i novi su u Zadru. Kroz ovaj dvosatni obilazak imat ćete priliku upoznati se s gradom, ali i dobiti korisne informacije koje će vam olakšati svakodnevni život tijekom studiranja.

🔗 Prijave su obavezne i možete ih izvršiti putem sljedećeg linka: forms.gle/4kEeXtMKbTjWgQFD6
⚠️ Rok za prijavu: utorak, 15. listopada do 15h.

Broj mjesta je ograničen, stoga vas potičemo da se prijavite što prije! Nakon prijave, dobit ćete potvrdu i dodatne informacije putem e-maila.

Ova aktivnost je organizirana u sklopu projekta Info centar za mlade, kojeg vodi Udruga CINAZ.

Pridružite nam se i učinite Zadar svojim gradom! 🌟