Panel: "Zašto se bojiš Erasmusa?" 🌍💭

Dragi studenti,

Jesi li ikada razmišljala/o o Erasmusu, ali te strahovi ili nedoumice zadržavaju? Vrijeme je da prestaneš razmišljati "što ako" i počneš planirati "kada" – Erasmus je tvoj put do nezaboravnih iskustava!

Pridruži nam se na panelu i saznaj kako prebroditi strahove i iskoristiti prilike koje te čekaju. Ne dozvoli da te strahovi spriječe – možda je ovo baš tvoja šansa za avanturu! ✈️🚀

📅 Datum: 16. listopada 2024.
🕙 Vrijeme: 10:00
📍 Lokacija: Code Hub, stari Studentski dom, Zadar
🔗 Prijave: Link za prijavu

Što možeš očekivati?

Na panelu ćemo razgovarati o stvarnim studentskim strahovima vezanim uz Erasmus+ mobilnost. Panel je temeljen na rezultatima ankete provedene u lipnju 2024. godine, a otkrit ćemo razloge zbog kojih studenti oklijevaju.

🎤 Panelisti:

• Severina Mamić – psihologinja, Studentsko savjetovalište Sveučilišta u Zadru
  • Borna Buljan i Leonarda Lovrović – Erasmus+ koordinatori
  • Dario Lovrić i Lea Cesarec – bivši Erasmus+ studenti
  • Maja Kolega – moderatorica i Erasmus+ koordinatorica Sveučilišta

💡 Interaktivno ocjenjivanje: Na početku događaja, sudionici će ocijeniti studentske izjave na ljestvici od 1 do 5. Na kraju ćemo vidjeti jeste li promijenili mišljenje o sudjelovanju u Erasmusu!

Pitanja o Erasmus+ mobilnosti? Na kraju panela, odgovorit ćemo na sva vaša pitanja i pomoći vam riješiti nedoumice.

Broj mjesta je ograničen, zato se prijavi na vrijeme i otkrij kako Erasmus može postati dio tvoje budućnosti! 🌍💫

Vidimo se!