Odjel za ekonomiju Sveučilišta u Zadru – član prestižne Business Graduates Association (BGA)

S ponosom objavljujemo da je Odjel za ekonomiju Sveučilišta u Zadru postao član ugledne Business Graduates Association (BGA), globalne organizacije koja okuplja vodeće poslovne škole diljem svijeta. BGA je dio iste organizacije koja uključuje i prestižnu Udrugu MBA (AMBA), međunarodno priznatog autoriteta za poslijediplomsko obrazovanje menadžmenta.

Odjel za ekonomiju Sveučilišta u Zadru cijenjena je institucija članica Business Graduates Association (BGA), međunarodnog tijela za članstvo i osiguranje kvalitete vodećih svjetskih poslovnih škola s visokim potencijalom koje dijele predanost praksi odgovornog upravljanja i cjeloživotnom učenju te žele pružiti pozitivan učinak na njihove studente, zajednice i gospodarstvo u cjelini. BGA je dio iste organizacije kao i Udruga MBA (AMBA), svjetski nepristrani autoritet za poslijediplomsko obrazovanje menadžmenta.

Ovim članstvom naši studenti dobivaju ekskluzivan besplatan pristup BGA-ovom individualnom članstvu, koje nudi bogat izbor alata za osobni i profesionalni razvoj. Od izrade životopisa, pretrage poslova i procjene vještina do misaonog vodstva i brojnih popusta – naši studenti sada imaju priliku dodatno unaprijediti svoje vještine i pripremiti se za globalnu poslovnu scenu.