Obavijest za studentice - Poziv na natječaj - KodiraONA

Poštovane studentice,

obavještavamo vas da se i ove godine pokreće projekt KodiraONA, s ciljem osnaživanja žena u području digitalne tehnologije i analitike podataka.

Pozivamo sve studentice na kolegiju da sudjeluju u natječaju KodiraONA kako bi svojim znanjem iz područja prediktivne analitike imale priliku osvojiti program mentorstva u Studencu.

Natjecateljica koja pokaže preciznost, znanje i kreativnost te bude najuspješnija u rješavanju natječajnog zadatka, osvojit će sudjelovanje u mentorskom programu s timom Studenac Digitala u Zagrebu. Tijekom šestotjednog mentorstva pobjednica će raditi s data znanstvenicima i data inženjerima te naučiti više o primjeni prediktivne analitike u dinamičnom sektoru maloprodaje. Uz to će osvojiti i dodatnu vrijednu nagradu - pretplatu na edukativnoj platformi Coursera koja je partner s više od 275 vodećih svjetskih sveučilišta i kompanija.

Sudjelovanje je moguće isključivo pojedinačno, a prijave su otvorene od 8. do 15. ožujka 2024. godine. Više informacija je dostupno na kodiraona.studenac.hr.

/Portals/4/Poziv_KodiraONA_2024_1.pdf