Obavijest za studente_BGA career center

Dragi studenti,

s obzirom da je naš Odjel postao dio BGA grupacije obavještavamo vas da sada imate pristup nizu alata koji su osmišljeni kako bi podržali vaš profesionalni i osobni razvoj kao studenata i budućih diplomiranih stručnjaka. Jedan od najpopularnijih resursa na platformi članova je Career Development Centre, koji nudi podršku pri izradi snažnog životopisa, pripreme za intervjue, pronalaženju odgovarajućih poslova, procjeni vašeg karijernog puta i razumijevanju vještina koje su trenutno najtraženije kod poslodavaca, kao i drugih trendova u industriji.

Dostupni alati i resursi uključuju:

• CV360 – alat koji pomaže optimizirati vaš životopis
  • Interview360 – automatski generirani intervjui uz trenutne povratne informacije podržane AI tehnologijom
  • Career Pulse
  • Oglasi za poslove
  • Karijerne procjene i testovi sposobnosti
  • Veliku bazu e-learning modula za razvoj vještina i znanja

Za registraciju, posjetite web stranicu https://businessgraduatesassociation.com/student-graduate-membership i unesite svoju studentsku e-mail adresu. Nakon što ispunite obrazac, automatski ćete postati BGA student članovi.

Na videu koji se nalazi na našoj facebook stranici Odjela možete doznati više o koristima članstva te proći kroz postupak registracije.

Iskoristite ovu priliku za daljnji razvoj svojih karijernih vještina!