*Naša profesorica Josipa Perkov uspješno završila ljetnu školu informacijskih znanosti - AI Chatbot*

Naša profesorica Josipa Perkov uspješno je završila ljetnu školu JoSSIS 2024 na modulu AI Chatbot! 📱📲

Ljetna škola održana je od 26. kolovoza do 6. rujna na *Sveučilištu u Zadru, u suradnji s **FHGR (University of Applied Sciences of the Grisons)* iz Švicarske i *University of Applied Sciences Burgenland* iz Austrije 🇭🇷🇨🇭🇦🇹. Na modulu *AI Chatbot, pod vodstvom **doc. dr. sc. Ante Panjkote*, naša je profesorica istraživala primjenu umjetne inteligencije u razvoju chatbotova i drugih komunikacijskih sustava.

Osim toga, sudionici ljetne škole imali su priliku raditi i na modulima *Web Based Game Design* 🎮, kojeg je vodila *Patrizia Sailer* sa Sveučilišta Burgenland, te *Design Thinking for Humanity, pod vodstvom **dr. Michaela Lewricka*.

Čestitamo našoj kolegici i veselimo se njezinim budućim idejama i projektima!