🌟 Pridružite nam se na Festivalu znanosti 2024! 🌟

📅 Kada: Petak, 26. travnja 2024.

⏰ Vrijeme: 13:00 - 14:00

📍 Gdje: Sveučilište u Zadru, Odjel za ekonomiju, Splitska 1, 23000 Zadar

🧠 Tema: "Inteligencija u poslovanju: Inovativna rješenja i primjena umjetne inteligencije

🎤 Predavači: Josipa Perkov, v.pred., Ivona Mikulandra Volić, v. pred.

Zainteresirani ste za ulogu umjetne inteligencije u suvremenom poslovnom okruženju? Naša će predavanja istražiti kako AI omogućuje inovativne načine interakcije s potrošačima i poboljšava operativnu učinkovitost.

👥 Za koga je predavanje?

• Učenici srednjih škola
  • Studenti
  • Nastavnici i profesori
  • Općenito zainteresirana javnost

Saznajte kako se inteligencija povezuje s novim proizvodima i uslugama, te kako AI utječe na različite industrije. Ovo predavanje nudi uvid u tehnološke inovacije koje su ključne za budućnost tržišta rada.

🎉 Festival znanosti je manifestacija koja se u Hrvatskoj održava od 2003. godine s ciljem približavanja znanosti javnosti. Kroz interaktivna predavanja, radionice i izložbe, Festival promiče znanstvene aktivnosti i rezultate, poboljšava javnu percepciju znanstvenika i motivira mlade za istraživanje i stjecanje novih znanja.

👉 Pridružite nam se i istražite svijet umjetne inteligencije u poslovanju! Naučite, angažirajte se i budite inspirirani. Vidimo se!