Natjecanje za učenike i studente s vrijednim nagradama - Unija Izazov 2021

Poštovani,

Unija Grupa, međunarodna računovodstvena kuća, organizira natjecanje za učenike i studente pod nazivom Unija Izazov 2021.

Unija Izazov je natjecanje za učenike i studente, primarno ekonomskog usmjerenja, u izradi kreativnog Poslovnog plana Unije za period 2021. – 2025. godine. U natjecanju mogu sudjelovati pojedinci ili grupe mladih između 18 i 25 godina.  Osnovni cilj Unija Izazova 2021 je upoznavanje rada modernih računovodstvenih tvrtki te stjecanje posebnih znanja i vještina praktičnim djelovanjem. Natjecanje će biti organizirano u dvije faze, kada će sudionici imati prilike osvojiti vrijednu nagradu u iznosu od 2 500 EUR, tj. 5 000 EUR u finalnom krugu uz mogućnost zaposlenja unutar tvrtke za najbolje sudionike!

Prijave na natjecanje traju do 30.09.2021., a više o istome možete pronaći u priloženom tekstu. Ukoliko Vam se ovo natjecanje čini zanimljivim, molimo Vas da podijelite priloženi članak i vizual na Vašim društvenim i web stranicama kako bismo doprijeli do što većeg broja potencijalnih sudionika.

Lijepi pozdrav | Best regards,

Emanuela Međan

Asistentica prodaje | Sales Assistant

Data-Link Unija Smart Accounting d.o.o.

Zadarska ulica 80 | HR-10000 Zagreb

T + 385 1 8880 460 | www.data-link.hr | www.unija.com