Obavijest studentima prve godine preddiplomskog studija– susret s rektoricom i pročelnicom Odjela za ekonomiju

Dragi studenti prve godine preddiplomskog studija Menadžmenta,

pozivamo vas na susret s rektoricom Sveučilišta u Zadru prof. dr. sc. Dijanom Vican  u ponedjeljak, 1. listopada 2018. prema sljedećem rasporedu:

• u 9:00 sati susret sa studentima prve godine jednopredmetnih studija u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. 2, 2. kat);

Susret pročelnika odjela, zamjenika i predstavnika  održat će se u ponedjeljak, 1. listopada 2018.  i to:

• u 10:45 sati susret sa studentima prve godine preddiplomskog studija Menadžmenta u zgradi na Višnjiku, dv. 8 (Splitska 1).

Nastava za studente prve godine preddiplomskih i integriranih studija te studente druge godine diplomskih studija počinje u utorak, 2. listopada 2018. godine.

Radujemo se vašem dolasku!